Virágok nélkül nincs forradalom! Üdvözöljük a szerelem nyarában az Anekke Peace & Love kollekcióból származó Flowers termékcsaláddal. Készüljön fel a történelem kulcsfontosságú pillanatába, amikor a szabadság, a szépség és a természet tisztelete a hippi mozgalom főszereplőjévé vált. Ezen a nyugati parton tett Anekke furgonos kiránduláson pedig teljesen elmerülünk a 60-as években, amelyben a virágok kulcsfontosságú elemei voltak.
Ez a közepes méretű pénztárca rugalmas anyagból készült, és két fő rekesszel rendelkezik: a hátoldalon, ahol egy nagy pénztárca és egy hely a számlák és/vagy kártyák számára. Felül cipzáros, belül pedig érméket tárolhatsz. Az egész belső tér bélelt.
Ez a modell RFID védelemmel rendelkezik: egy innovatív védelmi rendszer, amely megvédi kártyáinkat a jogosulatlan fizetések, információlopások és interferencia ellen.
A részletek mindenben jelen vannak, inspiráló mondatokkal, béke által ihletett szimbólumokkal, személyre szabott gombostűkkel és fogantyúkkal, virágokkal és sok-sok szeretettel, amit megoszthatsz! És még mindig gondolkodsz rajta? Szerezd meg a tiédet most!